На Канівщині обрали голову Ліплявської ОТГ

На виборах голови Ліплявської об’єднаної територіальної громади переміг Сергій Геращенко. За нього віддали свої голоси майже 48% виборців, що взяли участь у голосуванні.

Основна боротьба за посаду голови Ліплявської ОТГ розгорнулась між двома кандидатами: головою Канівської районної ради Сергієм Геращенком (самовисування) та діючим головою села Келеберди Юрієм Розе (Радикальна партія).

За даними протоколів дільничих виборчих комісій, за Геращенка проголосувало 714 виборців, кандидатуру Розе підтримало 520 осіб.

Явка на виборах склала 47,7 % (з 2683 виборців у голосуванні взяли участь 1501 осіб).

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, відбулись вибори у 14-ти об’єднаних територіальних громадах Черкащини. До виборів у Іваньківській, Матусівській, Паланській, Іркліївській, Ліплявській, Зорівській, Соколівській, Бузівській, Степанківській, Моринській, Карашинській, Мліївській сільських та Жашківській і Кам’янській міських громадах зареєстрували 1379 кандидатів у депутати та 86 кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад. З них мешканці громад мають обрати 284 депутати та 14 голів ОТГ.

З-поміж претендентів на депутатські мандати більшість – представники місцевих осередків політичних партій (1135), за крісла голів ОТГ змагатимуться здебільшого самовисуванці (71).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *