На Канівщині провели день депутата

Депутати різних рівнів, що представляють ВО «Черкащани», провели виїзний День депутата у населених пунктах Канівщини.

Про це повідомляє  «Kanos».

Так, 10-го серпня за програмою Дня депутата в Канівському районі, команда ВО «ЧЕРКАЩАН» у складі депутата облради Володимира Братаніча, депутатів райойнної Дмитра Шелеста (голова райдерадмінстрації) та Олексія Письмака і радника голови Черкаської облради Наталії Старікової, відвідала с. Грищенці, Потапці та Черниші.

Найбільше прийшло селян до депутатів із запитаннями та проханнями в с. Грищенці, де місцеві мешканці підняли питання про безперебійне водозабезпечення села, виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери, ремонт окремих сільських вуличних доріг, терміни розрахунків за оренду земельних паїв та інше.

У с. Потапці, присутні на зустрічі громадяни порушили перед депутатами питання передачі права користування сільським ставком громаді села, питання окремої заміни аварійних опор електроліній, ремонт дороги при в’їзді до с.  Потапці, а також про допомогу Потапцівському НВК в ремонті актової зали.

Та найактивніше пройшов День депутата в с.Черниші, де на прийом завітало понад 30 осіб, які звернулися до районного керівництва з двома нагальними проблемами; це регулярний рух автобуса з Канева та ремонт дороги до Чернишів в районі с. Піщальники. Також в ході обговорення було підняте питання про земельні наділи для випасу худоби і про кооперування коштів фермерів та НВФ «Урожай» на ремонт дороги та благоустрій присадибних територій.

Як відзначає прес-служба, за підсумками озвучених питань, депутати від ВО «Черкащани» підготували понад 10 депутатських звернень, а голова Канівської РДА Дмитро Шелест запланував декілька районних нарад і консультацій з обласними службами. У свою чергу депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч уже встиг зустрітися з фермерами та керівниками ФГ і сільськогосподарських товариств Канівського району по питанню співпраці та колективної участі в допомозі сільським громадам у вирішенні нагальних проблем.

 

blank

blank

Фото http://kanos.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *