На Канівщині збирали сміття на швидкість

На одному із пляжів поблизу села Ліпляве Канівського району на Черкащині випробували новий вид спорту – плогінг. Його суть полягає у зборі сміття під час пробіжки на швидкість. Започаткувала таке шведська фітнес-тренерка, інформує 5 канал.

На екозахід приїхало близько 30 учасників із семи об’єднаних громад області. Поділилися на команди.

На Черкащині випробували новий спортивний тренд - плогінг
На Черкащині випробували новий спортивний тренд – плогінг

“Плогінг – це пробіжка, де ти не просто займаєшся спортом, а береш з собою якийсь пакет чи якусь тару, щоб у неї збирати сміття, яке трапляється тобі на дорозі. Таким чином можеш просто прибирати своє місто”, – розповіла екоактивістка Лідія Криштоп.

На Черкащині випробували новий спортивний тренд - плогінг
На Черкащині випробували новий спортивний тренд – плогінг

За 40 хвилин кожна команда назбирала майже по двадцять мішків зі сміттям, що вийшло 720 кілограмів. Пластик, скло та змішані відходи одразу сортували у різнокольорові пакети.Найбільше знайшли пластику.

Скло та пластик відвезуть на підприємство з переробки, а змішані відходи – одразу на звалище. Переможці забігу отримали грошову винагороду.

Прогресивна молодь Швеції розробила новий вид тренувань. Він поєднує у собі прибирання сміття та біг. Такий спорт допомагає спалювати зайві калорії та робить вулиці чистими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *