На Канівщині готуються до проведення арт-фестивалю

Традиційно у серпні у наддніпрянському Бучаку під Каневом стартує мистецька подія «Барба на Бучаку», що покликана привернути як можна більше уваги до проблем села Бучак та річки Дніпро, – повідомляє «Kanos» .

Мистецтво врятує це прекрасне місце – вважають організатори.  Цього року темою арт-фесту стане фотографія, адже все в світі є об’єктом для об’єктиву.

Фотографії відомих українських фотографів сформують експозицію. Буде представлена колекція фотоапаратів-музичних інструментів від #PinholieroBanditos – новітнього творчого гурту фотографів, дизайнерів, артистів перформансу, музик. Також буде створена камера обскура, з якої буде зроблена фотографія.

Фестивальні локації також будуть представляти можливості сонячної енергетики, проблеми гідроенергетики, гамак-паті, майстер-клас з живопису від художниці з Донеччини Олени Клочко, майстерню з переробки пластику, перформанси, нічний кінопоказ та музичну програму – виступ київського музиканта Олексія Шманьова та черкаського гурту «Базіліо мав рацію». Також всі гості фестивалю матимуть змогу пройтись з екскурсією околицями с. Бучак, відвідати знамените озеро Бучак, ознайомитись з історичними та природними пам’ятками.

Фестиваль підтримають велосипедисти, що приїдуть з Києва, Черкас та Ржищева. Захід відбудеться 17 серпня о 10.00 у Бучаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *