На Катеринопільщині за кошти місцевого та держбюджету провели капітальний ремонт приміщення колишнього дитячого садка

На капітальний ремонт приміщення колишнього дитячого садка у селі Суха Калигірка на Черкащині  витратили 740 тисяч гривень. Це кошти місцевого та державного бюджетів (інфраструктурна субвенція), місцевого ТОВ. Допомагали у відновленні і сільські жителі. Вони клали плитку, впорядковували територію, фарбували спортивний майданчик. Місцевий художник розмалював стіни дитсадка. Про це «БЛОГЕРАМ» повідомили у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

За словами голови Мокрокалигіської ОТГ Вікторії Пипи, донедавна дитсадок розміщувався у 91-річному приміщенні колись закритої школи на околиці Сухої Калигірки. Під оновлений заклад реконструювали частину приміщення, у другій частині якого незабаром збираються відкрити спортивну залу.

“Реформа децентралізації та фінансова допомога держави дозволяє нам відбудовувати і оновлювати інфраструктуру нашої громади, – зазначила на відкритті оновленого дитсадка голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа і додала: – Максимальне забезпечення якості й  доступності дошкільної освіти постало перед громадою як один із пріоритетів”.

blank

Село входить до Мокрокалигірської ОТГ. Відновлений заклад відвідуватимуть 15 місцевих дітей.

Фото Блогери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *