На ліки чорнобильцям шукатимуть гроші в бюджеті області

Додаткові кошти на ліки для чорнобильців шукатимуть в обласному бюджеті, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Нині на Черкащині проживають понад 114 тисяч осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС. Цьогоріч область отримала з державного бюджету 63 млн грн на фінансування «чорнобильських» програм. Ще 5,7 млн грн – на закупівлю оздоровлювальних путівок. Натомість обласна рада спрямувала майже 9 млн грн на забезпечення чорнобильців ліками.

Представники обласної організації «Союз Чорнобиль України» подякували обласному керманичу та профільним структурним підрозділам ОДА за співпрацю. Сторони домовилися, що такі організаційні наради стануть регулярними.

– Як тільки я прийшов на цю посаду, то серед перших кроків було якраз скорочення витрат на владний апарат і спрямування зекономлених коштів на соціальні програми, зокрема, і для чорнобильців, – сказав очільник області. – На наступній сесії ми будемо перерозподіляти вільний залишок коштів, то ще дофінансуємо придбання ліків для них та інші нагальні потреби. Водночас звернемося до районів і міст, аби за можливістю передбачили додаткові кошти на одноразові виплати ліквідаторам.

Фото mama-club.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *