На Лисянщині печуть хліб прямо в магазин

Восени минулого року з ініціативи голови правління районного споживчого товариства Василя Качура було прийнято рішення відкрити у маркеті «Кооператор» міні-пекарню. Сьогодні – це справжній бренд торговельного закладу, бо ще з шостої години ранку звідси чути запаморочливі аромати свіжої випічки. Хочеш не хочеш – ноги самі повертають сюди, і передчуття смачної насолоди не зраджує – гарячі, щойно з печі пиріжки, піца, рогалики, хліб рідко кого з покупців залишають байдужими.

–Усі наші хлібобулочні вироби розкуповуються миттєво, – хваляться пекарі Людмила Присяжнюк та Оксана Атаманюк (на знімку). – Всі знають, що вони завжди свіжі, виготовлені на професійному  обладнанні, а головне, що ми стараємося вкладати в них своє вміння і частинку душі.

Василь Качур, який чи не щодня навідується до міні-пекарні, зазначає: «Наша мета – задоволений покупець. Ми прагнемо його завжди чимось приємним здивувати. Ось і почали пекти кукурудзяний і гречаний хліб, піцу, пельмені, пиріжки за особливим рецептом. Реалізовуємо продукцію власного виробництва через магазини райспоживтовариства «Кооператор», «Околиця» та буфет районної лікарні.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *