На Лисянщині рятувальники провели у дитячому садочку громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

14 серпня, для вихованців дошкільного навчального закладу “Сонечко”, що у селі Бужанка, співробітники Лисянського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області.

Фахівці ДСНС розповіли дітям, наскільки важливим для безпечного життя є дотримання правил безпечної поведінки, та до яких жахливих наслідків призводить нехтування ними, навівши конкретні факти пожеж, які трапилися в районі.

Під час акції діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження. Рятувальники розповіли, у яких випадках використовується те, чи інше обладнання.

У доволі цікавій та ігровій формі було проведено з дітьми конкурси, вікторини, під час яких вони ознайомились з діяльністю вогнеборців та пригадали, як треба поводитись в різних життєвих ситуаціях.

За переконанням як співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій, так і працівників закладу, такі акції відіграють важливу роль у формуванні в підростаючого покоління навичок здорового та безпечного способу життя. У екстремальній ситуації діти не розгубляться та приймуть правильне рішення, яке допоможе їм вберегти життя.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *