На Маньківщині для опікунів та піклувальників провели семінар

Із 74 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 59 проживають у Маньківському районі. З них 39 виховуються в 27 сім’ях опікунів та піклувальників. Про важливість забезпечення прав підопічних розповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Плахтій у ході семінару «Виконання опікунами та піклувальниками обов’язків в частині забезпечення захисту прав та інтересів підопічних», який відбувся на початку грудня на Маньківщині.

Інформує Черкаська ОДА.

У ході навчань було порушено низку питань стосовно забезпечення захисту прав та інтересів підопічних, акцентувано увагу присутніх на забезпеченні організаційно-правових умов захисту дітей опікунами та піклувальниками, органами опіки та піклування відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема захисту житлово-майнових прав дітей.

Завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Кісельова проаналізувала стан утримання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів та піклувальників протягом 2016 року.

Крім того, присутні дізналися про призначення та отримання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та особливості призначення житлових субсидій сім’ям опікунів та піклувальників.

Семінар опікунів 3Паралельно з дорослими працювала секція дітей. З учасниками семінару провели тренінг та практичні заняття щодо особливостей психології підліткового віку дітей в побудові особистісних стосунків між підопічними та опікунами.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *