На Маньківщині змагалися за Кубок району з волейболу (ФОТО)

На Маньківщині 9 січня у місцевій гімназії змагалися з волейболу за Кубок районної ради. За першість боролися спортсмени з Рогів, Дзензелівки, Молодецького, Чорної Кам’янки та команди ветеранів, студентів, Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, «Куми», «Відродження». Про це інформують у прес-службі Маньківської райради.

Спершу команди боролися у груповому турнірі. Так, у першу групу потрапили команди ветеранів, студентів, Молодецького та Дзензелівки, а у другу — команди«Куми», «Відродження», Чорної Кам’янки, Рогів та Маньківської ЗОШ №1.фото 281

До фіналу пробилися ветерани та волейболісти Молодецького, Рогів та команда «Куми». Між цими командами розгорнулася запекла боротьба за перемогу на гральному майданчику.  Але після півфіналу перше місце здобула команда ветеранів, другу сходинку  посіли волейболісти команди «Куми», а третій щабель турніру вибороли спортсмени з Рогів.

Командам-переможницям були вручені грамоти та грошові винагороди від спонсора змагань СФГ «Шевченко».