На матчі “Черкаських Мавп” уболівальник може виграти джек-пот

Відповідальність за результат з кожним матчем сезону зростає, росте з нею і джек-пот, який вже становить вражаючі 48 тисяч гривень, повідомляє прес-служба БК “Черкаські Мавпи”.

Конкурс від Федерації баскетболу України та Wilson може озолотити одного із уболівальників “Черкаських Мавп”. Нагадаємо, що задля цього необхідно придбати квиток на матч півфінальної серії Суперліги Парі-Матч між “Черкаськими Мавпами” та “Будівельником”, який відбудеться 18 квітня о 19:00. З-поміж глядачів буде визначено 5 щасливців, які у великій перерві матчу випробують свій кидок і спробують влучити з центру майданчика.

Цікаво, що у цій серії черкаський уболівальник уже зірвав солідний виграш у розмірі 35 тисяч гривень. Відбулося це у першому київському матчі серії у СК “Меридіан”. А на попередньому домашньому матчі “Черкаських Мавп” уболівальниці забракло якихось міліметрів, аби забрати 45 тисяч.

На неймовірно важливому матчі півфінальної серії на болівальників чекає чимало сюрпризів та приємних подарунків від партнерів клубу. Велике прохання не спізнюватися на матч і палко підтримати нашу команду у поки що найважливішій грі сезону.

Фото http://mavpabasket.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *