На Монастирищині придбали квартиру для дитини-сироти

У вівторок, 31 липня, право власності на квартиру отримала 20-річна дитина-сирота Алла Лемешева. Квартиру для дівчини придбали у Монастирищі. Це житло – одне з перших, придбаних коштом цьогорічної субвенції, пише Черкаська ОДА.

Однокімнатна квартира в районному центрі площею 35.5 м. кв відповідає сучасним вимогам до благоустрою та комфорту житла. Її придбали за рахунок державної субвенції відповідно до постанови КМУ від 15.11.2017 № 877  «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа». Вартість житла становить 322 тисячі гривень.

– Ми усі гуртом зробили добру справу, – зазначив очільник Монастирищенської РДА Олег Недогода. – Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *