На Монастирищині водії швидких заблокували центральний в’їзд до ЦРЛ з нотою протесту

Вчора водії автомобілів швидкої допомоги Монастирищенської підстанції Уманської станції швидкої допомоги та центральної районної лікарні заблокували центральний в’їзд до ЦРЛ з нотою протесту, аби інші автомобілі, крім службових, не заїжджали на територію райлікарні, пише видання Монастирище Алекс у Фейсбук.

Це, за словами працівників автомобілів швидкої допомоги, – вимушений захід через ту автомобільну вакханалію, яка твориться на території райлікарні та заважає повноцінній роботі медичних працівників. Незважаючи на дорожній знак заборони в’їзду, спеціально встановлену табличку “Приватному транспорту в’їзд суворо заборонено», – автомобілісти продовжують заїжджати на територію районної лікарні. Відтак, адміністрація ЦРЛ змушена закривати ворота на замок, що перешкоджає, власне, роботі підстанції швидкої допомоги.

— Коли ворота закриті, ми змушені багато об’їжджати, минаючи центральні ворота. А це – незручності і для нас, і для пацієнтів. Ми втрачаємо дорогоцінний час та довго-нудно поганим проїздом добираємося до естакади швидкої, – скаржаться водії Монастирищенської підстанції Уманської станції швидкої допомоги. – А ми ж часто возимо важких пацієнтів із інсультами, інфарктами, після ДТП, коли час вартує життя. Розуміємо адміністрацію райлікарні, але хочемо компромісного рішення. Тому сьогодні, спільно із колегами із ЦРЛ, заблокували проїзд через центральні ворота неслужбовому транспорту. 

— Нам нічого ділити, і нічого сваритися, – коментує «Алексу» головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз. – І підстанція, і ЦРЛ – як дві медструктури – ми робимо єдину спільну справу. Але недобросовісні водії подекуди навіть виїздять на естакаду, без усякого на те попередження, стають поруч із естакадою, перегороджуючи та блокуючи рух медтранспорту. Не зважаючи на наявність двох автомобільних стоянок (від центрального в’їзду та поліклініки), заборонні таблички та дорожні знаки, автомобілісти продовжують порушувати усі правила та заборони. 

blank

Автомобілі недовго блокували в’їзд до райлікарні, але обидві структури прийшли до єдиної думки: на в’їзді слід встановити шлагбаум із автоматичним керуванням, який дасть змогу потрапляти на територію райлікарні тільки службовому транспорту. Тож на ці потреби слід вишуковувати додаткові кошти. А наразі адміністрація райлікарні просить автомобілістів звертати пильну увагу на таблички та знаки і рахуватися із роботою медичних працівників, дбаючи не тільки про власну зручність.

Фото Монастирище Алекс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *