На нову громадську вбиральню у Шполі виділять 200 тис. грн?

У Шполі 2 лютого виконком міськради затвердив рішення про облаштування громадського туалету у середмісті. На це з бюджету планують виділити 200 тис. грн, повідомляють у прес-службі Шполянської міськради.

– Відсутність громадського туалету – незручність перш за все для жителів Шполи, які приходять у центр для відвідування концертів і масових заходів, – йдеться у повідомлянні на сайті міськради.

Такої ж думки дотримується і директор Шполянського міського парку дитячого дозвілля Тетяна Каландирець. Вона неодноразово чула нарікання від відвідувачів парку про те, що в центрі немає чистих вбиралень, які відповідали б санітарно-гігієнічним нормам.

На засіданні комісії з питань планування бюджету та фінансів вирішили надати 200 000 гривень для облаштування громадського туалету із окремим входом в частині приміщення готелю «Шпола-центр». Як повідомив мер Шполи, там можна створити вбиральню, оснащену новою сантехнікою, де проводитиметься регулярне щогодинне прибирання.

Проект рішення щодо облаштування туалету депутати розглянуть на засіданні 5-ї сесії, що відбудеться 8 лютого о 14 годині в сесійному залі.

Фото io.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *