На обласній виставці оріґамі відзначились юні золотонісці (ФОТО)

3_1Минулого тижня у Черкасах відбулася обласна виставка-конкурс «Мистецтво оріґамі» на тему «Весна». У заході взяли участь понад 100 робіт, повідомляє прес-служба Золотоніської міськради.
3_4

Серед переможців опинились і вихованці Золотоніського будинку дитячої та юнацької творчості. Наші юнаки та дівчата презентували на конкурс п’ять робіт. В результаті, у номінації «Модульне оріґамі» (з трикутників) тріумфувала Дарія Дяченко з картиною «Весна прийшла», у номінації «Кусудамі» – «Подих весни» від Катерини Гнатенко, а третє місце у секції «Сувеніри з елементами оріґамі» в напруженій боротьбі посілаАнна Кармазіна з роботою «Ніжність».

Також брали участь у виставці Максим Филь зі своїм «Букетом для мами» і Богдан Зарічний – лебединою “Вірністю”.

За словами керівництва БДЮТ, мистецтво оріґамі – інтригуюча загадка, котра вабить кожну дитину неймовірними перетвореннями звичайного квадратика паперу.3_5

– Це навіть не фокус, це – диво! В одному листочку приховані багато образів: і кораблик, літачок, будиночок, шапка, і химерні дракони, птахи, тварини, та інші цікаві речі. У руках дитини папір оживав: махав крилами журавлик, квіти полонили серце своїм різнобарв’ям, тьохкали солов’ї, – зазначається у повідомленні навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *