На обласному семінарі обговорили організацію відпочинку та оздоровлення дітей

На базі навчальних закладів Уманщини відбувся обласний семінар керівників органів управління освітою та завідувачів методичними кабінетами. Проблематикою зустрічі було обрано організацію відпочинку та оздоровлення дітей, утвердження здорового способу життя в учнівському середовищі, повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.59208552

Відкриваючи семінар, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський означив стан справ щодо організації та проведення літнього оздоровлення на Черкащині. Окремо зупинився на діяльності мовних таборів, оздоровленні обдарованих та категорійних дітей. Особливо закцентував увагу на необхідності посилення компоненту національно-патріотичного виховання в навчальних закладах.

Представники місцевої влади відзначили пріоритетність галузі освіти для суспільно-економічного розвитку як регіону, так і всієї держави. Принагідно запевнили у продовженні роботи щодо сприяння функціонуванню галузі.

Борис Бондар та Оксана Мельник доповіли про діяльність підпорядкованих органів управління освітою щодо забезпечення громадян України правом на здобуття якісної освіти.

Протягом роботи семінару його учасники мали нагоду побувати на урочистому відкритті районної пізнавально-інтелектуальної гри «Ігри патріотів» у с Городецьке.

Вихованці позашкільних навчальних закладів району презентували патріотичний флеш-моб.

Учасники семінару ознайомилися з організацією та формами роботи в оздоровчих таборах навчальних закладів Умані. Приміром, у мовному таборі Уманської міської гімназії діти, відпочиваючи, вивчають англійську та німецьку мову. Роботу з іноземними волонтерами тут налагоджено ще в 1996 році. Прикметно, що 70% випускників у минулому році здавали ЗНО саме з англійської мови.

У НВК № 24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеню» Уманської міської ради учасники семінару вивчали роботу «школи сприяння здоров’ю», що реалізує свої завдання через заняття з хортингу, які тут практикують вже четвертий рік.40850954

Також досвідом роботи щодо функціонування мовних таборів поділився колектив Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка. Освітяни переглянули фрагмент занять у таборі, де учні в невимушеній обстановці за допомогою розвивальних завдань вивчають іноземну мову.0474472050452147

37988569

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *