На серпень Моринська громада готує фестиваль «Спас Медовий»

Творчо-екологічний фестиваль відбудеться у одному із сіл громади – Виграєві – 20-21 серпня.

Як зазначає керівництво громади, у рамках фестивалю відбудеться конференція пасічників України, виставка-продаж меду, виставка медових виробів та продуктів бджолярства, виставка виробів народного мистецтва. Всі цікавинки фестивалю (як-то майстер-класи із розпису медових пряників, можливість спробувати методи лікування бджолиними продуктами у спеціальному будиночку для апі-терапії) буде прив’язано до меду.

До участі у фестивалі «Спас Медовий» планують запросити усі громади регіону та, загалом усіх мешканців Черкащини.

– Проводячи аналіз можливостей Моринської ОТГ в рамках підготовки Стратегії її розвитку, було виявлено кілька особливостей громади, які вирізняють її серед інших, – зазначає Григорій Перерва, радник Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – Зокрема, в цій ОТГ відсутні шкідливі промислові виробництва – і це позитивно впливає на екологію.

Завдяки цьому, а також підприємництву окремих мешканців, у громаді на високому рівні розвивається бджільництво. Тут мешкають представники районної спілки бджолярів, а місцевий мед має великий попит і за межами регіону. Тому в рамках розвитку громади і окремих напрямів бізнесу, було прийнято рішення підтримати дану галузь. В тому числі – завдяки її популяризації через проведення фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *