На Шполянщині понад 250 осіб цього року пройшли професійне навчання у центрі зайнятості

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітної молоді під конкретне замовлення роботодавців є одним із пріоритетних напрямів в роботі  Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, повідомляє Черкаський регіональний центр зайнятості.

“Проводячи активну роботу у напрямку професійного навчання безробітних громадян, слід зазначити, що за сприяння районної філії  протягом січня-серпня, професійне навчання здійснювали 266 осіб. Зокрема, 5 осіб проходили перепідготовку за професіями електрогазозварника та тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

27 осіб підвищували свою кваліфікацію на курсах цільового призначення за навчальною програмою “Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами та агрохімікатами”. Ще 234 особи проходили стажування  безпосередньо на робочому місці з метою професійної адаптації до майбутньої роботи”, – коментує директор районної філії Ігор Мусюра.

За словами директора філії, зважаючи на велику кількість сільськогосподарських підприємств, які розташовані на території Шполянського району, актуальними для місцевого ринку праці залишаються  робітничі професії, однією із яких є – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Саме за цією професією здійснювали професійне навчання троє безробітних, з числа молоді, яке було організовано на базі Городищенського навчального пункту ДПТНЗ Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Наприклад, серед слухачів навчального закладу був і Юрій Мамітько, який пройшовши навчання за сприяння районної філії, отримав водійські права відповідної категорії та свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Нині молодий чоловік працює трактористом в СТОВ “Україна” у своєму рідному селі Бурти.

Фото oksanakorolovych.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *