На Шполянщині жителі села самотужки облаштували ігровий майданчик

Нещодавно біля адмінбудівлі Кримківської сільської ради з’явився дитячий ігровий майданчик. Його облаштували місцеві жителі за допомогою міської влади, спонсорських партнерів та небайдужих людей, повідомляє Шполянська міська рада.

Селяни стверджують, що опісля об’єднання із Шполянською міською територіальною громадою їхнє занедбане село поступово відновлюється. У середмісті виклали сучасну тротуарну плитку, пофарбували дорожні знаки, встановили нові урни, постійно підтримується лад по всій території населеного пункту.

Виконуючий обов’язки старости села Кримки, Микола Запорожець зазначає, відтоді, як у селі розпочався процес позитивних змін із благоустрою, місцеві жителі ніби підбадьорились і вирішили самі допомогти владі об’єднаної громади, а саме, облаштувати ігровий майданчик.

blank

– До мене звернулось чимало тутешніх жителів з пропозиціями створити у селі місце, куди зможуть прийти батьки разом із дітками на дозвіллі, – каже Микола Миколайович. – Порадившись із селянам ми вирішили, що кращого майданчика, як біля сільської ради годі й шукати. Тут водночас затишно й людно, а головне є холодок, де можна сховатись від спеки.

blank

Тож, власними зусиллями селяни за досить короткий час, встановили на майданчику дві нові гойдалки, дві каруселі, гойдалку-балансир, велику лавку для відпочинку та сміттєву урну.

– Після такої підтримки, починаєш вірити, що села не вимирають, а навпаки – відроджуються, і тут будуть жити не тільки старі люди, а й молодь, сім’ї, адже буде куди піти, де погратись із своєю дитиною, тобто жити не гірше за містян, – вважають місцеві жителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *