На Шполянщині активно працює клуб “Чомусики” (ФОТО)

У шполянській районній бібліотеці для дітей провели чергове засідання клубу «Чомусики». У ньому взяли участь другокласники школи №1. Діти завітали сюди разом з вчителем початкових класів Любов’ю Сіренко. Засідання провели у формі години цікавих повідомлень на тему «Домашні улюбленці — кішки», пише видання “Шполяночка+”.

Справжньою несподіванкою для дітей стала поява чудового маленького кошеняти, якого майстерно зіграв учень 1-Б класу ЗОШ №2-ліцею Олексійко Душка. Маленький артист розповів віршик про котика, який любить читати книжки, танцював під веселу пісеньку «Котик-Мурчик».

Бібліотекарі Таїса Барвінок і Тетяна Гетьман розповіли юним чомусикам, як єгиптяни приручили кішок, про столицю Італії — Рим, яка славиться чисельністю цих гарних, пухнастих тваринок, та піклуванням про них. Дізнались про унікальні властивості кішок — надприродну інтуїцію. Розповідь супроводжувалась показом тематичних слайдів та переглядом кумедних відеороликів про кішок.

Учні розповіли цікаві факти із життя котів, подарували бібліотеці чудові малюнки своїх домашніх улюбленців. Також ознайомились з книгами, представленими на книжковій виставці «У країні Мурляндії».

Фото “Шполяночка+”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *