На Шполянщині ветерани війни та праці об’єдналися у раду

Сьогодні, 30 березня, в сесійному залі Шполянської міської ради пройшло зібрання ветеранів війни і праці Шполи. До заходу були запрошені чиновники Шполянщини та громадські діячі. Під час зібрання присутні погодили створити міську раду ветеранів війни та праці, обрали голову цієї організації та його заступника.

Про це повідомляють у прес-службі Шполянської міськради.

Зокрема, головою Шполянської міської ради ветеранів війни та праці став Микола Торба, а його заступником − Володимир Кравченко.

Очільники міста та району привітали новообраних представників організації та висловили їм найкращі та найщиріші побажання.

–         Я від імені міської ради вітаю новообраного голову та його заступника. Переконаний, що в тісній співпраці з вами ми зможемо ще краще дослухатись до потреб і пропозицій шполянських ветеранів. Міськрада буде спільно із новоствореною організацією працювати як на благо ветеранів, так і на благо міста та всієї нашої шполянської громади, − зазначив міський голова Сергій Кравченко.

Микола Торба подякував за довіру і відразу ж підняв нагальне питання щодо забезпечення Шполянську територіальну організацію Українського товариства сліпих приміщенням. На думку новообраного голови міської ради ветеранів, будівля, в якій нині перебувають представники товариства сліпих, занадто віддалена від центру та перебуває в аварійому стані.

Із сердечними вітаннями до присутніх та новообраних керівників міської ради ветеранів звернулися і голова районної ради Олександр Кузуб та голова райдержадміністрації Володимир Потапенко.

–         Я впевнений в тому, що голова міської ради ветеранів війни та праці спільно зі своїм заступником виправдають покладені на них надії. І те, що він зараз піднімає такі важливі питання, характеризує його краще, ніж будь-які слова. Районна рада спільно з міською також переймаються пошуками приміщення, яке відповідало б потребам членів УТОСу, − повідомив Олександр Кузуб.

Додамо, що нині у місті проживає 6 174 ветерани, які потребують уваги та піклування. І міська рада докладатиме всіх зусиль, щоб дбати про людей, які захищали нашу країну від німецько-фашистських загарбників, а також своєю щоденною працею розбудовували Шполу.

Фото detective-cherkassy.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *