На шполянській площі укладуть нову тротуарну плитку (ФОТО)

У Шполі на площі Героїв Майдану проводять демонтаж старої тротуарної плитки. На її місце планують укласти нову. Також плиткою покриють тротуар біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та створять ще декілька додаткових алей в парку дитячого дозвілля.

Про таке оновлення у районному центрі повідомляє прес-служба Шполянської міськради.0091

Зокрема плитка «старе місто» покриє тротуарну доріжку, що знаходиться на площі Героїв Майдану від перехрестя вулиць Лозуватської та Таранця і до Шполянського кіноконцертного залу «Космос».

–  Я вважаю, що в центрі Шполи має бути все естетично обумовлено. Тому нове дизайнерське рішення щодо створення однаково оформлених тротуарних доріжок на вулиці Таранця і на Лозуватській значно прикрасить площу Героїв Майдану, − зазначив міський голова Сергій Кравченко.

Схвальної думки щодо заміни плитки і приватний підприємець Володимир Пасєка, бригада якого нині проводить ці роботи.

–  Це тротуар, по якому щодня проходить значна кількість людей. Певні нерівності та просідання плитки створюють негативне естетичне враження та можуть бути причиною травмування. Більше того, плитка, якою вже уклали тротуар із вулиці Таранця, об’ємніша і вища, ніж стара. Тому для того, щоб їх поєднати необхідно буде робити або сходинку, або ж укладати плитку із певним нахилом. Це в свою чергу призведе до її швидкого просідання, а за несприятливих погодних умов і до утворення на ній калюж. Тому найкраще повністю замінити стару плитку на нову, таку ж, яка вже покладена на вулиці Таранця, − повідомив Пасєка.

Демонтовані будівельні матеріали не будуть переміщуватися. Натомість стара плитка, що має задовільний вигляд, буде укладена у Шполянському парку дитячого дозвілля.

Фото www.stroymasterok.com, з сайту Шполянської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *