На Слав’янському базарі черкащанка виконає пісню Рікі Мартіна в українській обробці

Зіркова гостя Першого міжнародного фестивалю VIRA FEST, що відбувся у Чигирині на свято Трійці,  Марієтта Вейс вражала присутніх своїм неймовірним голосом. А вже незабаром, вона представлятиме Україну на ювілейному двадцять п’ятому Слав’янському базарі у Вітебську.

Про це інформує “ГромЧе”. 

“Я сама із Черкас, проте давно живу у Києві. Запрошення на фестиваль VIRA FEST для мене стало приємною мандрівкою місцями рідного краю, – розповідає Марієтта Вейс. – Напевно, найбільше мене вразили виступи конкурсантів. Вони всі різні, проте їх всіх дійсно об’єднала ідея фестивалю”.

Вже незабаром, а саме чотирнадцятого липня, Марієтта Вейс представлятиме Україну на двадцять п’ятому ювілейному Слав’янському базарі у Вітебську.

“Цього року надзвичайно важливо представити Україну якісно. Показати  нашу країну такою, як вона є – мальовничою та співочою. І я вже ретельно готуюсь до цього фестивалю”, – зазначає Марієтта Вейс.

У Вітебську Марієтта представлятиме українську программу.

“Я буду виконувати пісню Івасюка «Запроси мене у сни свої». Другого дня заспіваю пісню Софії Ротару «Одна калина». А от третій день конкурсу передбачає виконання світового хіта. І тут для всіх глядачів ми підготували неабиякий сюрприз – пісню Рікі Мартіна в українській обробці”, – розповідає Марієтта Вейс.

У Чигирині співачка представила кілька своїх пісень, зокрема і ті, що присвячені подіям Революції Гідності. А ще пообіцяла представити нові хіти на VIRA FEST 2017.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *