На Смілянщині поремонтують дороги

Голова Смілянської райдержадміністрації Андрій Колесник провів нараду щодо проведення ремонту державної дороги місцевого значення, що проходить через села Сунки та Голов’ятине, інформує “Сміла“.

Учасники наради домовилися про проведення ремонту державної дороги місцевого значення, що проходить через села Сунки та Голов’ятине за рахунок спільних зусиль служби автомобільних доріг, ПАТ Малобузуківський гранітний кар’єр, підприємства, яке на даний час здійснює перевезення щебеню, та ПП сіл Сунок та Голов’ятине.

Також на нараді з ініціативи голови райдержадміністрації Андрія Колесника вирішено питання курсування вантажівок з дозволеною максимальною масою не більше 20 тонн. Голова райдержадміністрації неодноразово проводив зустрічі з жителями сіл, що були вкрай стурбованими ситуацією з вантажівками, які нищили дорожнє покриття. Тож на нараді вирішено про те, що на підприємстві ПАТ Малобузуківський гранкар’єр здійснюватиметься жорсткий контроль за масою вантажівок, яка не повинна перевищувати 20 тонн.

Фото stavgorod.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *