На своє 175-річчя Уманський університет садівництва отримав власний конверт та ювілейну марку

175 років – це доволі поважний вік. А тому і святкування події має бути цікавим і непересічним. Саме так можна охарактеризувати третій день ювілейного марафону в Уманському національному університеті садівництва, — інформує сайт вишу.

Для колективу знаного ювіляра 4 вересня ознаменувалося низкою заходів, першим з яких стало спеціальне погашення художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175».

Розпочала захід словами привітання ректор університету Олена Непочатенко, яка зазначила: «Нині ми заявляємо про себе, своє існування у найвіддаленіші куточки всієї України та закордоння. Наше ім’я має бути відомим, адже життя, яке вирувало 175 років поспіль у цих стінах, стало першоосновою для відомих вчених, сповнених запалу практиків, допитливих фахівців, натхненних аматорів, затятих спортсменів. Ми всі багатогранні. І такими нас зробив наш рідний навчальний заклад».

На підтвердження слів ректора представник Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» Наталія Гіріна зазначила: «… оскільки АТ «Укрпошта» долучається до відзначення усіх важливих подій у житті держави, Черкаська дирекція підприємства не могла пропустити таку важливу для нашого краю подію, як ювілей Уманського національного університету садівництва». Наталія Володимирівна також повідала присутнім, що робота над випуском даного конверту та марки розпочалася ще два роки тому. А спеціальне погашення конверта здійснюється спеціальним поштовим штемпелем, який виготовляється для випущених з нагоди великих і пам’ятних дат і використовується всього лиш один день.

Честь зробити перший відбиток штемпеля на конверті випала ректору Уманського НУС Олені Непочатенко та першому проректору Івану Мостов’яку.

Тож відтепер Уманський національний університет садівництва має власний конверт. А ще Черкаська дирекція АТ «Укрпошта» презентувала ректору навчального закладу власну марку Уманського НУС.

На завершення зустрічі було зазначено, що примірники погашених художніх маркованих конвертів «Уманському національному університету садівництва – 175» відтепер зберігаються у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, Уманському краєзнавчому музеї і Музеї історії Уманського НУС.

Відтепер колекціонери та філателісти мають прекрасну нагоду поповнити свої колекції новими екземплярами. А ще сьогодні, 4 вересня 2019 року, уся поштова кореспонденція з відділень «Укрпошти», що функціонують у м. Умань, відправлялася у різні куточки України та світу зі штемпелем «175 років Уманський національний університет садівництва».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *