На три вулиці Шполи у травні очікує капіталий ремонт

На шполянських вулицях Котляревського, Молодіжній і Перемоги наприкінці квітня – на початку травня розпочнеться капітальний ремонт дорожнього покриття. Нині Черкаський відділ комплексного проектування ДП «Укрдіпродор» займається розробкою проектно-кошторисної документації з ремонту цих вулиць.

Про це інформують у прес-службі Шполянської міськради.

– Під час грудневої та лютневої сесій міської ради депутатський корпус погодив виділити 3 200 тисяч гривень на капітальний ремонт доріг. Зараз «Укрдіпродор» розробляє проект, і найближчим часом він пройде державну експертизу. Тож наприкінці квітня – на початку травня вже мають розпочатися роботи з капітального ремонту дорожнього покриття на 3 вулицях нашого міста: Молодіжній, Перемоги та Котляревського, – повідомив мер Шполи Сергій Кравченко.

Нагадаємо,  в листопаді − грудні 2015 року коштом Шполянської міської ради було заасфальтовано вулиці Фрунзе, Ватутіна, Гоголя та в’їзди до ДНЗ №1 «Ялинка» й ДНЗ №5 «Калинка». А при центральному вході до дитсадка «Калинка» поклали тротуарну плитку «Старе місто».

Фото firtka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *