На участь у Євробаченні-2017 претендують два черкаські гурти

Черкаські гурти “Шановні Пішоходи” та “L.A” можуть стати учасниками національного відбору на Міжнародному пісенному конкурсі в травні 2017 року. Свої анкети для участі вони зареєстрували на сайті СТБ.

“Шановні Пішоходи” змагаються із піснею “Let Us Go Alone”. Поки що вони мають 45 голосів. А гурт “L.A” презентує відео зі свого виступу. За них вже проголосувало 247 осіб. До слова, станом на 28 листопада на сайті зареєструвалися майже 70 учасників.

Як йдеться у правилах, надіслана анкета потрапить на розгляд Костянтину Меладзе. Та крім цього, музиканти автоматично стануть учасником онлайн-голосування. Мільйони глядачів зможуть оцінити і проголосувати за відео. Переможець цього голосування стане учасником національного відбору.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн-відбору шляхом проставлення “лайків” під анкетою відповідного учасника. Голосувати можуть тільки зареєстровані відвідувачі сайту, або через соціальні мережі ВКонтакті та Facebook. Голосування з інших країн неможливе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *