На Уманщині 90-річний дідусь закликає деионтувати пам’ятник Леніну

Декомунізація так і не дісталась до села Городниця, що на Уманщині. На території товариства «Новий  світ-агро» знайшовся ще один пам’ятник Леніну, який ніхто не збирається зносити. Голова сільради каже, що це не в його компетенції, а власник підприємства стверджує, що він нікому не заважає.  Тому за демонтування Леніна взявся 90-річний дідусь, пише “Вечірня Умань“.

Методи боротьби Михайло Балановський вибрав кардинальні, і одразу звернувся до уманського відділу поліції, – звинувачуючи власника підприємства у порушені закону про декомунізацію, і вимагає не тільки знести пам’ятник, а й відкрити кримінальну справу проти власника підприємства.

– По всій Україні знеси, а у нас стоїть. При чому не старий облізлий а гарний, позолочений. Пам’ятник Леніну, хоч і знаходиться на території підприємства, але щодня повз нього проходить близько сотні людей, і це не лише працівники. Місцеві жителі, що не працюють на  ТОВ «Новий світ-агро»  приходять на підприємство, щоб здати в оренду землю, укласти договір,  і для села це стало публічним місцем.  Подаю заяву до поліції для того, щоб знесли пам’ятник душогубу, і покарали законом того, хто його прикриває, – коментує Михайло.

Фото Вечірня Умань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *