На Уманщині лікарці вручили ключі від нової квартири

У молодої лікарки з Центру первинної медико-санітарної допомоги Уманського району Марини Опаленко – новосілля, повідомляє прес-служба Уманської РДА.

Ордер та ключі від квартири, яка знаходиться в селі Піківець, вручив голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

Ця квартира перебуває у комунальній власності району та була передана на баланс Центру ПМСД для виділення саме його працівникам, ремонт здійснювався за кошти районного бюджету в сумі 145 тисяч гривень, які було виділоено на сесії районної ради у жовтні 2017 року.

Марина Опаленко займає посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства комунального закладу “Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Уманської районної ради. Вона працює в галузі охорони здоров’я району з 2011 року. В центрі ПМСД – з січня 2014 року на посаді лікаря-педіатра. З 1 червня 2016 року була переведена на посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства, яку обіймає і зараз.

За словами очільника району Євгенія Данченка, забезпечення житлом лікарів дасть можливість залучити молодих спеціалістів та закріпити їх у районі, що в подальшому дозволить покращити якість медичної допомоги населенню.

Це особливо знакова подія для первинної медицини. Адже житло саме для її спеціалістів не виділялося уже кілька десятків років. Про це зазначив головний лікар Олександр Новаківський.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *