На Уманщині продовжуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію

Було змонтовано ригелі на опорах № 2 та 3, забетоновано підферменники прогонової будови, проводиться бетонування опор шляхопроводу. На підходах до шляхопроводу проходять земляні роботи – проводиться влаштування земляного полотна до проектних відміток зі сторони Вінниці, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На Уманщині тривають роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію (фото)

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також влаштують нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

На Уманщині тривають роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію (фото)

За висновками експертів, габарити мосту, міцність бетону плит прогонової будови не відповідали діючим нормам, вантажопідйомність плит прогонової будови та опор не відповідали наявному навантаженню, місцями було зруйновано захисний шар бетону плит проїзної частини; спостерігалася корозія арматури тощо.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *