На Уманщині відкрили консультативний пункт з обслуговування пенсіонерів

Консультативний пункт обслуговування громадян відкрито в с. Берестівець Уманського району Черкаської області за участі Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, керівників структурних підрозділів Пенсійного фонду України та місцевої влади.

У с. Берестівець проживає 811 осіб, з них 199 – пенсіонери. Відтепер жителі зможуть звернутися до фахівця Фонду, який проконсультує їх з питань пенсійного забезпечення, прийме заяви щодо запиту пенсійних справ з інших управлінь у зв’язку зі зміною місця проживання, заяви для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, заявки на видачу довідок про розмір пенсій, про перебування на обліку, про розмір заробітної плати (доходу) форми ОК-5, ОК-7, допоможе оформити анкету для виготовлення пенсійних посвідчень та ін.

Консультативний пункт розпочав свою роботу за підтримки директора ТОВ «Берестівець» Василя Чекаленка. За кошти підприємства для фахівців, які надаватимуть пенсійні послуги, облаштовано окремий кабінет та створено робоче місце.

– Актуальним питанням нині є наближення адміністративних послуг до місць проживання громадян. Першими, хто прийшов до людей в нашому селі, стали працівники Пенсійного фонду, – зазначив голова с. Берестівець Сергій Яременко.

Начальник головного управління Фонду в області Світлана Зінник наголосила, що створене робоче місце на території громади дозволить зекономити кошти пенсіонерів та їхній час на проїзд, адже вони зможуть скористатися послугами Фонду безпосередньо за місцем проживання. Органи Фонду області надалі працюватимуть над удосконаленням ефективного прийому та обслуговування громадян, враховуючи потребу населення.

– Надавати якісні послуги громадянам із пенсійних питань, створювати консультативні пункти обслуговування громадян – це вектори руху пенсійної служби України. Більш того, ми поставили перед собою завдання доступності органів Фонду для усіх категорій громадян, – зауважив Голова правління Олексій Зарудний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *