На Уманщині відкрили новий парк “Вікторія”

Відкриття відремонтованої вулиці Шевченка та парку “Вікторія”, парад “Вишиванок” та святковий концерт. У Берестівці жителі Уманщини відсвяткували 25-річницю Незалежності України.

Про це пише Сenter-news.

Близько 13.00 селяни зібралися неподалік початку вулиці Шевченка. Саме 24 серпня її урочисто відкривають після капітального ремонту асфальтного покриття.

“Та на цій вулиці тепер перегони можна влаштовувати на велосипедах”, – розмовляють між собою хлопці шкільного віку.

Лунає музика, розпочинається урочиста церемонія відкриття вулиці.

“Символічно, що ми сьогодні зібралися з вами на оновленій зразковій вулиці імені Тараса Шевченка. Маємо надію, що незабаром всі вулиці нашого села будуть мати такий вигляд. Головним ініціатором ремонту вулиці є директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко. За кошти його підприємства і були виконані роботи”, – говорить сільський голова Сергій Яременко.

Синю стрічку на в’їзді до вулиці перерізали депутат районноїх ради Василь Чекаленко, голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник та будівельник, що проводив ремонтні роботи Петро Миколайович.

Далі розпочався парад “Вишиванок”, який від вулиці Шевченка вирушив до новоствореного парку “Вікторія”.

Мешканців села від великого до малого йшли у вишиванках, українських стилізованих сучасних сукнях та,навіть, костюмах. Разом з ними чимало крокувало жителів Умані. А завершувалася колона парадом сільськогосподарської техніки ТОВ “Берестівець”.

“Я в Берестівці вперше. Почула, що тут сьогодні відкривають парк, проводять парад “Вишиванок” тай вирішила разом із чоловіком приїхати. Парк ще не бачила, але село вже подобається”, – ділиться з нами уманчанка Юлія Музика.

blank

Святкова колона зупиняється біля невеличкого місточка, який веде до новоствореного парку. На вході молоді дівчата із короваями в руках зустрічають депутата районної ради Василя Чекаленка, голову Уманської райради Оксану Супрунець, голову райдержадміністрації Віталія Олійника та голову Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця. Вони перерізають урочисту стрічку і разом із мешканцями Уманщини заходять до парку.

“Тут так красиво! Найбільше мені подобається фонтан із голубами. Ми туди із сестрою вже і монетки кинули, а перед тим загадали бажання. Тепер знаємо, що воно здійнеться”, – розповідає другокласниця Аріна Овчеренко.

“Тепер ми на перервах будемо тут гратися. Тут школа зовсім близько, за парканом парку”, – додає сестричка Аріни третьокласниця Наташа.

Корінна мешканка села 74-річна Ганна Скрипченко розповідає, що раніше на місці парку стояла хата священика. Але у 1928 році її знесли і на її місті побудували школу, засадили садок, люди тримали городи.

blank

“А зараз садок прибрали і зробили парк. Тепер нам є де з подругами зустрічатися”, – продовжує бабуся.

На території парку крім фонтану розташована альтанка, святкова зона, десятки лавок.

“Над створенням парку ми працювали 2,5 місяці. Розкидали землю, стовпчики фарбували, все робили. До сьогоднішнього дня ми їздили відпочивати до “Софіївки”, а тепер маємо власний чудовий парк”, – говорить 38-річна мешканка села Олена Заворітня.

Будувала парк “Вікторія” будівельна бригада ТОВ “Берестівець” під керівництвом Володимира Ковальчука. На цьому підприємство не планує зупинятися.

blank

“Наша будівельна бригада і будинок культури відремонтувала. Відкриття паркової зони це лише частина проекту розвитку села. Далі ми плануємо створити острів “Кохання”, побудувати магазин та інші виробничі обєкти. Для нас важливо створити нові робочі місця. Адже там де є робота, там є життя”, – ділиться з нами директор ТОВ “Берестівець” Василь Чекаленко.

Святкування 25-річниці Дня Незалежності України продовжилися у міському будинку культури. Під час урочистостей голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець нагородив Василя Чекаленка відзнакою за заслуги перед Черкащиною. Отримали приємні подарунки і учасники АТО. Сімом героям було вручено сертифікати на право приватної власності земельної ділянки 2 гектара.

Завершилося святкування концертом та різноманітними розвагами для дітей.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *