На Уманщині активно працює дитячий вокальний ансамбль «Радість» (ФОТО)

Розвиток нашого суспільства залежить від духовного розвитку кожної особистості. І велике значення у цьому має вплив мистецтва на людину та її виховання. Невід’ємною частиною мистецтва є музичне мистецтво. Воно займає значне місце у нашому житті і є надихаючою силою для кожного з нас. Пісня втішає і заспокоює, піднімає і  надихає на боротьбу з життєвими обставинами. У Дмитрушківській загальноосвітній школі жодне свято чи подія не обходиться без пісні у виконанні дитячого вокального ансамблю «Радість», незмінним керівником якого є учитель Бабанської дитячої музичної школи Мазура Юлія Петрівна, повідомляє “Сьогодення Уманщини”.

VPKDeeesFAc

Щороку вихованці Юлії Петрівни беруть активну участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, виборюючи призові місця. Проте 2015-2016 навчальний рік для учасників ансамблю став особливо плідним. Виступивши на сцені Черкаської Філармонії під час Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та молоді «Різдвяні зоряні мости», серед сімдесяти молодіжних колективів вокальний ансамбль виборов ІІ місце. Далі була перемога у районному мистецькому конкурсі «Дивокрай Уманщини». Останньою радісною подією стала поїздка до столиці нашої України на Міжнародний фестиваль-конкурс «Джерело надій», де ансамбль виборов ІІ місце.

IMG_4641

Перемоги дітей – це перемоги не лише педагогів, а й сільської громади. Тому варто відзначити активну спонсорську підтримку конкурсантів нашими меценатами, серед яких – сільський голова Нагорний С. Д., директор ПП «Дмитрушки» Рубаненко В. А., директором комбікормового заводу Кисіль Є. А., директор «Уманьплемпідприємства» Мацаца М. М. Завдячуючи їхньому піклуванню та підтримці учні Дмитрушківської школи мають змогу дарувати свій талант людям.

IMG_4645

Нехай не всі діти стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник благородства, шляхетності, інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів. Ми щиро радіємо їхнім успіхам, бо ж ці успіхи – це й наші успіхи, і в майбутньому будемо робити все для того, щоб все нові і нові таланти з’являлися у стінах школи.

Фото “Сьогодення Уманщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *