На Уманщині створили власне електронне видання

Днями в Уманському районі презентували перше в місцевій історії електронне видання – інтернет-газету «Сьогодення Уманщини». Ініціатор проекту – голова Уманської районної ради Оксана Супрунець. Мета – оперативне і всебічне висвітлення життя району у сучасному форматі, пише “Черкаський край“.

Підготували презентаційний випуск нового видання працівники районної ради. Як розповіла головний спеціаліст Олена Наконечна, у «Сьогоденні» заплановано 14 тематичних рубрик. Основні – «Економіка регіону», «Розвиток культури», «Таланти нашого краю», «Уманщина туристична», «Спорт». «Точка зору» – для дискусійних авторських матеріалів. Розповідати є про що, аграрна Уманщина – регіон активний, тут багато цікавих подій. Дуже суттєва перевага нового видання в порівнянні з традиційними газетами, зокрема тижневиками – блискавична реакція на події, оперативність висвітлення. Однак має цей сучасний проект і проблемну сторону – електроннне видання у сільській місцевості поки що не може розраховувати на велику кількість читачів. Адже далеко не в кожній хаті мають комп’ютер і навіть не в кожному селі є інтернет. Тому таке видання не може повністю замінити справжній друкований засіб інформації.

— Створення інтернет-газети зовсім не означає, що ми відмовляємось від традиційних видань, — сказала Оксана Супрунець. – Навпаки, будемо зміцнювати місцеву пресу, адже важко навіть уявити село без уюбленої без районної газети.

Якщо звичними друкованими газетами цікавиться у селах в основному старше покоління, то електронне видання відразу примітила сільська молодь. Інтернет-зв’язок є у всіх школах, тож з «Сьогоденням Уманщини» тут познайомились першими. І виявили бажання взяти участь у новому проекті. Виступаючи на презентації «Сьогодення Уманщини» голова ліги старшокласників Вікторія Боюс з Паланки сказала: юні кореспонденти готові писати і про шкільне життя, і про шанованих односельців. І навіть подали ідею: влаштувати на сторінках «Сьогодення» перший фотоконкурс під рубрикою «Обличчя села».

Фото скріншот сайту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *