На Уманщині святкуватимуть Масляну

Фестиваль вуличної їжі і ярмарок. Пробуджувати весну піснями та іграми, а відновлювати сили – смакуючи млинці. Вперше за часи Незалежності в Умань повертається Масляна. Святкуватимуть її масово,  пише «Вечірня Умань».

– Ми вже провели конкурс «Уманська коляда». Метою заходу було відродження українських традицій і звичаїв. – розповідає Олександр Цебрій, міський голова, який став ініціатором відновлення Масляної. – захід став дуже популярним серед молоді. І ми бачимо – потрібно продовжувати відновлення традицій. Відродимо народні звичаї і традиції – відродимо країну. Впевнений, що такі фестивалі допоможуть розвинути Умань і як туристичний центр. За задумом, свято буде дуже відрізнятися від заходів, що зазвичай у нас в місті проводилися. Планується влаштувати масове гуляння у кращих народних традиціях у форматі, що об’єднує фестиваль вуличної їжі та ярмарок. Буде і дитяче меню, і розваги, і міні-зоопарк. На території заходу буде створено різноманітні локації, для того, щоб кожен з відвідувачів зміг знайти заняття, що йому до смаку, та якомога довше затриматись на святі. Вся територія заходу, а також всі локації будуть декоровані в українському народному стилі. Запрошуємо усіх його відвідати.

Свято відбудеться на майданчику біля парку «Софіївка» по вулиці Київській 12 березня з 12 години до 22. Та 13 березня з 10 до 21.

Фото “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *