На весіллі черкаської ведучої замість квітів дарували корм (Фото)

У Черкасах  27 липня відбулася церемонія одруження черкаської ведучої Марини Лук’яненко та оператора Володимира Мельника. Пара зустрічалася близько 10 років.

Повідомляє “ІнфоМІСТ”,

Марина й Володимир познайомилися під час роботи на телеканалі “ВІККА”. Вова працював оператором, а Марина – журналістом і ведучою. Черкащанам вона відома насамперед завдяки програмам «Стильне життя» та «Відкритий діалог».

marynk

Нині Марина працює у Pravdin Production, а також є відомою в місті ведучою свят. Найбільше серед запрошених було колишніх і теперішніх телевізійників Родзинкою весілля стало те, що замість квітів пара попросила гостей дарувати їм корм для тварин.

mar0

Марина пригадує, що спочатку запрошені сприймали їхнє прохання жартома. Спочатку не всі сприйняли ідею Марини серйозно, та потім залюбки приносили корм кілограмами – Ми маємо кицю Ванільку. Вона – дворовий кіт: найкращий і найвідданіший!!!
kormykorm

Ми підібрали її в одному з черкаських дворів, а тепер ця красуня мешкає у столиці. Ми б дуже хотіли, щоб тваринок-безхатьків було якомога менше… Щоб всі вони мали добрих господарів. Ми не можемо їх всіх забрати до себе, зате змогли трішки підсолодити їхнє життя смаколиками.krm2

Дякую нашим рідним і друзям за таку можливість! Котики і песики до подяки приєднуються, – посміхаючись, коментує подарунки Марина. Корм уже знайшов своє призначення Загалом на весіллі парі подарували близько 150 кілограмів корму для тварин. Сьогодні вранці Марина та Вова вже встигли передати його до притулку “Друг”.

Фото http://infomist.ck.ua10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *