На власні проекти черкаські активісти можуть отримати до 12 тис. грн

Конкурс міні-грантів стартує на Черкащині. Долучатися до нього кличуть громадські організації, благодійні фонди та незареєстровані ініціативні групи Черкаської області, пише “ГромЧе“.

Мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Черкаської області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Тематика проектів може бути різною, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади чи регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Пріоритет надаватиметься проектам, які:

  • передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми;
  • передбачають активне залучення до їх реалізації молоді;
  • мають чітко визначені ціль та детальний план заходів;
  • передбачають реалістичні та вимірювані результати;
  • мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів;
  • залучають місцеві ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту;
  • пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Окремо заохочуються до участі проекти, що будуть реалізовуватися в сільській місцевості.

Заявки приймаються від неприбуткових громадських організацій та благодійних фондів. Ініціативні групи громадян мають реалізовувати проекти у партнерстві з офіційно зареєстрованими громадськими організаціями або благодійними фондами.

Максимальний розмір кожного гранту не перевищуватиме 12 000 грн.

Заявки приймаються до 17.00 18 березня 2016 року. Реалізація проектів може здійснюватися в період з 1 квітня 2016 року до 31 серпня 2016 року.

Заявка на конкурс міні-грантів повинна подаватися українською мовою за аплікаційною формою, яка додається, в електронному вигляді на скриньку cherkasy@kiev-dialogue.org або в друкованому вигляді за адресою: м. Черкаси, вул. Надпільна (Ільїна) 266/2, оф. 2. В темі листа необхідно зазначити «Заявка на конкурс міні-грантів».

Аплікаційна форма доступна за посиланням. Форма бюджету доступна ТУТ.

Конкурс міні-грантів відбувається на Черкащині вже вдруге за ініціативи КМГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.

Контактна особа: координаторка проекту «Київський діалог» в Черкасах Тетяна Кавальчук (096)-781-28-42, (0472) 38-38-78, cherkasy@kiev-dialogue.org, skype tanya_kava, FB Tatsiana Kavalchuk.

Детальніше про конкурс ТУТ.

Фото з “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *