На золотоніщині відремонтували рекреаційний пункт

У рекреаційному пункті «Сікач» провели капітальний ремонт. Тут повністю замінили велику бесідку на 40 осіб. Встановили нові столи і лавочки. Неподалік облаштували нішу для приготування їжі. Тут є місце для вогнища, столи для нарізання продуктів і навіть імпровізовані стелажі. Оновили й загородження навколо рекреаційного пункту – змайстрували справжній український тин.

Про це повідомляє Черкаське обласне управління .лісового та мисливського господарства.

Усі роботи виконували працівники Золотоніського лісгоспу. Це місце відпочинку розташоване недалеко від адміністративної будівлі, тому підтримання його в належному стані – питання честі для лісівників. Зазвичай відвідувачі узгоджують із лісівниками, коли тут можна зупинитися.

«Для нас це, звичайно, клопоти. Але завдяки таким пунктам відпочинок у лісі стає зручнішим і приємнішим. І при цьому несе меншу загрозу для насаджень. Бо тут облаштовано місця для багаття, для сміття. Ми впевнені, що вогонь не пошириться лісом», – говорить директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас.

Рекреаційний пункт «Сікач» чи не найдавніший у лісгоспі. І лісівники щороку намагаються його якось поліпшити, удосконалити. Збудували кілька бесідок на різну кількість людей – від 3-5 до 30. Навіть невеликий будиночок звели. Він не замикається, і тут можна відпочивати у холодну чи вітряну погоду. Тому, напевне, «Сікач» – одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів і гостей. Тут можна побачити відвідувачів не лише на вихідні, але й у будні.

Фото http://lis-ck.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *