На Золотоніщині відзначили День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні.

Повідомляє сайт ЗОЛОТОНОША СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Це свято було засноване в 1993 роцііприсвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни, адже в країні багаті на чорнозем, родючі землі. Крім того зараз аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі.

15 листопада у Золотоніському районному Будинку культури відбувся святковий концерт – урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Традиційно гостей і присутніх у залі привітали керманичі району – голова РДА Олександр Лісовий та голова райради Валерій Саранча. Побажали наполегливості, працелюбності і розвитку сільськогосподарської галузі. Подякували за любов до землі, терпіння і витримку.

До Дня працівників сільського господарства керівники району зазвичай нагородили передовиків галузі грамотами, квітами і цінними подарунками.

Подякували трударям за нелегку працю начальник районного відділу освіти Валентина Денисенко, головний лікар Центральної районної лікарні Сергій Примак і головний лікар Золотоніського центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Насальська та вручили подарунки начальнику управління агропромислового розвитку Петру Бобкову.

Після урочистої частини зал щирими українськими піснями і запальними танцями розважали артисти районного Будинку культури і творчі колективи з Піщаного, Вознесенського, Гладківщини. Наостанок усіх присутніх пригостили запашним короваєм – як символом завершення аграрного року, багатства, родючості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *