На золотоніських вулицях наводять весняний лад

У Золотоноші киплять весняні роботи. Містяни копошаться на своїх обійстях, наводять лад на прибудинкових газонах та клумбах. Більшість з них користуються послугами КП «Міський водоканал» і вивозять сміття та непотріб централізовано. Сміттєвози підприємства працювали згідно з графіком, не дивлячись на чотири вихідні початку березня, інформує видання “Золотоноша як на долоні”.

Деякі золотонісці, виконуючи роль хазяїв, насправді давили димом та чадом не тільки ближніх, а й дальніх сусідів. Такі вогнища 8 березня виявив начальник управління ЖКГОлександр Флоренко на вулицях 23 Вересня, Пушкіна, Заплавній. Полум’я розведених багать сягало 3-4-х метрів. Зважаючи на цей святковий день, адмінпротоколи про порушення правил благоустрою не складалися. Обмежилися лише вимогою про негайне гасіння вогню.

Очільник “Водоканалу” Сергій Кузнєцов в свою чергу розповідає, що першими заходилися наводити лад мешканці кварталу №2 разом з головою Михайлом Кравченком. Час вивезення сміття та утилізації гілля “квартальний” узгодив із керівництвом комунального господарства. У такому ж напрямку варто рухатися й іншим громадським керівникам кварталів, адже лише на їхні дзвінки реагуватимуть керівники обслуговуючих товариств у першу чергу.

Електрики ТОВ «380 В», за словами його керівника Владислава Восколовича, завершили освітлення деяких вулиць. Мова йде про Красногірську, Козацьку, Семенівську, Нафтобазівську, Неверовського та Гайдамаки. Нині такі ж роботи вони виконуватимуть на Новій та Лікарняній, а потім, відповідно до черги, – на Нечуя-Левицького, Малиновського, Зозулівській та Заплавній.

У ході реконструкції вуличного освітлення старі безоблікові світильники будуть замінені на сучасні і підключені до єдиної міської облікової мережі. Якщо ж власники цих безоблікових ліхтарів виявлять бажання, аби вони працювали протягом всієї ночі, то це буде можливо за рахунок підключення до власного вузла обліку споживання електроенергії.

За словами Олександра Флоренка, у перших рядах вулиць, де мешканці стали учасниками програми «Золотоноша власними руками» і зібрали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального будівництва доріг, стали вул. Панаса Мирного, Ватутіна, Карпенка-Карого. Виготовлені проекти уже отримали експертні висновки і надійшли до управління ЖКГ. Після виділення коштів на матеріали та виконання робіт, дорожники ПраТ «Золотоношарембуд» розпочнуть асфальтування цих шляхових артерій.

Фото svetlovodsk.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *