На Звенигородщині рятувальники і лісівники провели спільні навчання з долання пожеж в лісі (ВІДЕО)

9 червня на території лісового масиву ДП “Звенигородське лісове господарство” відбулися тактико-спеціальні навчання, пише Управління ДСНС України в Черкаській області.

За тактичним задумом навчань, через необережне поводження з вогнем людей, які відпочивали в лісі, виникло загорання сухої трави на площі 150 м кв. Під час патрулювання лісових насаджень, працівники лісової охорони, які виявили пожежу, одразу повідомили керівництво лісництва.

Першими до місця пожежі прибувають працівники лісового господарства з ранцевими оприскувачами і “хлопавками” та розпочинають її гасіння. Слідом за командою прибув трактор з плугом для оборювання осередку пожежі по периметру аби не допустити подальшого розповсюдженню вогню.

З’ясувавши, що наявних сил лісової охорони для ліквідації пожежі недостатньо, тож керівництвом навчань прийнято рішення залучити місцеву пожежну охорону із села Мар’янівка та добровільну пожежну команду із села Лебедин.

Остаточно ліквідувати пожежу вдалося силами рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №17 міста Шпола, які на місці події провели оперативне розгортання та подали стволи на гасіння пожежі.

Фото Прочерк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *