На Звенигородщині рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

30 червня співробітники Звенигородського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Звенигора», що у селі Хлипнівка.

Про це повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області. 

Під час акції рятувальники нагадали дітям та дорослим правила безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті, аби не потрапити в біду.  Особливу увагу фахівці ДСНС зосередили на порядку дій у разі виникнення надзвичайних подій різного характеру. Зокрема, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів минулих війн, під час виникнення пожеж та подій на воді.

37

У ході зустрічі дітвора мали можливість оглянути пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання, яким бійці ДСНС користуються під час ліквідації надзвичайних подій та порятунку людей.

Найбільше захоплення у малечі викликали гідравлічні ножиці які швидко розрізають металеві конструкції, пнемо подушка, котра здатна легко підняти 20-тонний автомобіль та апарати захисту органів дихання без якого робота у задимленому приміщені просто не можлива.

Для маленьких глядачів свята вогнеборці провели різні конкурси: діти змагалися у розгортанні пожежного рукава, вдяганні бойового одягу вогнеборців на швидкість. Бажаючих на мить відчути себе рятувальником виявилося чимало. Своєю спритністю дівчата нічим не поступалися хлопцям.

2

Та найочікуванішим моментом для дітвори було гасіння умовної пожежі. Діти один поперед одного спішили потримати в руках пожежного ствола та загасити «полум’я».

Під час зустрічі діти та дорослі ставили багато запитань щодо безпеки життєдіяльності та специфіки діяльності співробітників Служби порятунку, на які вони отримували вичерпні відповіді.

Поза увагою фахівців ДСНС не залишилась жодна дитина: усім вручили «Пам’ятки безпеки». Рятувальники ще раз нагадали дітям основні правила безпеки під час літнього відпочинку.

Фото http://ck.mns.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *