На Звенигородщині з’явилася вулиця, названа на честь польського письменника Станіслава Грудзинського

Перший радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві вчора побував на Звенигородщині. Тут пан Бартош Яблонський узяв участь в символічній церемонії перейменування вулиці в селі Водяники на честь відомого польського письменника Станіслава Грудзинського. Попередньо рішення про зміни назви вулиці прийняли на сесії депутатами сільської ради. Про це інформують у Звенигородській РДА.

Станіслав Грудзинський – уродженець села Водяники. Цьогоріч спільнота відзначає 165-ту річницю з дня його народження.

???????????????????????????????За столом переговорів голова райдержадміністрації Василь Довбуш розповів про Звенигородський край: історію і сучасність, економічні та інвестиційні проекти. Під час жвавого діалогу обговорено також і про налагодження конструктивних дружніх зв’язків з Польщею, зокрема про співпрацю з польським містом, яке стало б для Звенигородки побратимом. Адже досвід європейської країни із значними показниками економічного розвитку стане корисним для міста і району в цілому.

У місцевому Будинку культури урочисті заходи розпочалися з виконання гімну України та гімну Польщі творчим колективом районного Будинку культури та вокальною групою польської діаспори.

Перший радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві пан Бартош Яблонський та голова правління Черкаської організації «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» Геннадій Лінєвич висловили вдячність керівникам району, села та місцевим жителям, що бережуть і шанують історію свого краю, пам’ятають і відроджують із небуття славні імена земляків.

6Польські друзі ознайомилися із батьківщиною талановитого митця, відвідали урочище «Совин Яр», оглянули місцеві краєвиди, які ще тоді, у  XIX столітті, своєю особливою життєдайною енергетикою надихнули Станіслава Грудзинського на творчість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *