Набрали чинності законодавчі зміни щодо реєстрації платником ПДВ

Державна податкова інспекція у м. Черкаси доводить до відома платників, що 29 квітня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.03.2016 №373 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість». Цим документом внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130 «Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість».

Зокрема, передбачено, що наявність у Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу не може бути підставою для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.
У Витягу з реєстру платників ПДВ реквізити рахунків у Системі електронного адміністрування ПДВ платника – сільськогосподарського підприємства розділено залежно від здійснюваних операцій:

– із сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва);
– із зерновими і технічними культурами;
– із продукцією тваринництва.

Основною метою змін є приведення наказу Мінфіну України від 14.11.2014 №1130 у відповідність до Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Джерело: www.novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *