Над трибунами черкаського стадіону з’явиться накриття

У Черкаській міськраді уклали договір на реконструкцію будівлі Центрального стадіону. Сума угоди – 531 тисяча гривень.

Про це інформує “Черкаський спорт”. 

Інформація про це розміщена на порталі E-Data. Накриття над трибунами стадіону плануватиме приватне підприємство “Архкомплекспроект“. Договір діє до кінця року.

“На виконання програми соціально-економічного розвитку включено розробку проектно-кошторисної документації по накриттю над стадіоном. Це буде зроблено з метою підведення стадіону до певних стандартів для змагань відповідного рівня. Ми запропонували розробку проектно-кошторисної документації черкаському архітектурному підприємству, яке розробляло численні проекти, в тому числі перинатальний центр і так далі, – розповідає  директор Департаменту архітектури і містобудівання Артур Савін.

За словами чиновника, зараз визначається концепція майбутнього проекту. Коли проект буде готовий, чиновник говорити не береться, оскільки планований об’єкт є складним.

” Поставлено завдання проектувальнику предаставити кілька ескізних проектів: економ, середній і повноцінний. Щоб ми могли представити для розгляду виконкому і депутатам для визначення того ліміту, який, на думку міськради, буде витрачено на цей об’єкт”, – пояснив Савін.

Фото http://cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *