Віра Савченко у Черкасах презентувала книгу сестри (ФОТО)

Сестра військової полоненки Надії Савченко Віра Савченко вчора, 2 квітня, у Черкасах представила книгу “Сильне ім’я Надія”. Авторкою книги є сама Надія Савченко, пише “Прочерк“.

Віра Савченко

Віра Савченко

– Зараз існує багато легенд навколо Надії, тому щоб розвіяти ці легенди, вона і написала цю книгу,- сказала Віра.

Сестра Надії Савченко розповідає, що Надя зараз почувається добре, наскільки це можливо у цій ситуації. Завтра Віра разом із мамою поїде в Росію, де намагатиметься домогтися зустрічі для мами.

– Як і обіцяла, із 6 квітня Надя починає сухе голодування. Навряд чи мама зможе вплинути на її рішення, – говорить Віра.

З приводу презентованої у Черкасах книги головний редактор видавництва «Юстініан», яке і займалось виданням, розповідає:

– Більш чесної книги я в руках ще не тримала. Написати цю книгу Наді порадив її адвокат Ілля Новіков. Вона говорила, що зазвичай книги пишуть як підсумок життя, «а я помирати ще не збираюсь». Але на 40-му дні голодування вона зрозуміла, що життя може закінчитись і за 2-3 тижні написала книгу. При чому писала на звороті аркушів справи, які їй приносили, – розповіла пані Ірина.

На фото головний редактор видавництва Юстініан Ірина Омельченко

На фото головний редактор видавництва Юстініан Ірина Омельченко

Також у книзі присутні ілюстрації самої Надії та малюнки, зроблені Вірою.

Черкащани висловили слова підтримки Вірі і Надії Савченко, а також попросили Віру передати сестрі, що вона потрібна Україні живою.

blank

Фото “Прочерк”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *