Нагородили переможців обласного фотоконкурсу

У конкурсі прийняли участь учні 7–11-х класів шкіл області, які представили на огляд 255 фотографій, що розміщувалися на сторінці Черкаського обласного центру зайнятості в соціальній мережі “Facebook”, повідомляє прес-служба Черкаського обласного Центру Зайнятості.

Найкращі роботи визначалися за кількістю поставлених “Like” під кожним фото.

З метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційної підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу серед учнівської молоді Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції “Випускник-2018” з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року проводився профорієнтаційний фотоконкурс “Я і моя професія”.

І саме, напередодні настання Нового року 28 грудня відбулося урочисте нагородження переможниці за 1 місце у конкурсі – Іванової Євгенії з фотороботою “Лікар”, яка навчається в 7 класі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3, м. Чигирин.

Нагороджувала школярку Коршунова Світлана – директор Чигиринського центру зайнятості, вручення призів відбулося в рамках передноворічної концертної програми навчального закладу, де були присутні учні та педагогічний колектив, а також представники центру зайнятості.

В свою чергу, адміністрація та колектив Черкаського обласного центру зайнятості вітає переможницю та бажає успіхів в навчанні, та максимальній реалізації свого творчого потенціалу.

Фото gorod-uspeha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *