Найбільші торгові центри Черкас відкривали у березні

Майже всі відомі ТРЦ у Черкасах відкрилися для відвідувачів саме у березні, підрахував черкаський історик і краєзнавець Борис Юхно. Тож перший з них – “Рlazma” на розі тодішньої Котовського й бульвару, відкритий 7 березня 2007 року. Багацько народу зібралося, адже магазин на ті часи й справді вражав. І новітньою архітектурою, і кількістю секцій, і асортиментом товарів.

Повідомляє “Аgrosensgroup”.

Тепер залишається лише згадувати, що перших покупців зустрічали “Домотехніка”, парфумерно-косметичний “Арбат-Престиж”, “Світ годинників”, відділ жіночої білизни “Mon amur”, ювелірні “Золотий” та “Срібний кошик”, профсалон для перукарів “Ірис” і косметологів “Аптека краси”. Як бачимо, лише за 10 років там чимало всього переінакшилось.

Ще більше змін сталося з “Екватором”, відкритим 1 березня 2008 року. Власне, трапилася найбільша печалька з можливих, його більше немає. А тоді мені, як і багатьом собратіям по джинсі, пощастило славно погуляти на презентації “Великої Кишені”. Звьозди різної величини та яскравості (найяскравіше, пригадується, сіяла Наталка Могилевська), усім колєгам – дисконтні картки -5%, шаріки, флажки, бутери… Вобшем, чотко було, хоть і прохладно. Кілька років “ВК” залишалася улюбленим місцем сімейного накупу, бо туди ще й маршрутка безплатна їздила. Окрема приємність – каток… Та 30 грудня 2013 року всьо кончилось. Гадаю, що найбільшою мірою в тому повинна “Lubava”, відкрита кількома місяцями раніше, 5 квітня. Але про неї – окремо і згодом.

Ну й нарешті – “Хрещатик-Сіті”. Стоїть на (у) похованнях часів Черняхівської культури ІV ст. до н.е. Кількадесят “черняхівців” разом із залишками їх матеріальних благ були виявлені археологами у 1997-1998 роках, ще років за п’ять тут знайшли міщанські житла ХІV-ХV століть. І хоч увесь цей квартал – суцільна археологія, розвідана не більш як наполовину, – кого це у нас зупиняло?

“Хрещатик-Сіті” копали-зводили довгих 15 років. Його відкриття анонсувалося з впертою послідовністю невиліковного оптиміста. Зрештою, 4 березня 2012-го відкрили підземну частину ТРЦ, тобто увесь комплекс. Сталося це щастя на п’ятирічку пізніше запланованого. Про популярність мінусових поверхів кожен має власну думку, особисто я буваю там не часто.

Фото http://www.agrosensgroup.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *