Найближчими днями розпочнеться оперативна робота з рятування Тясмину

Представники обласної організації Партії Зелених України звернулись до Міністра екології та природних ресурсів України, начальника екологічної інспекції України та керівництва області втрутитися у ситуацію та посприяти заходам щодо підвищення рівня води в річці Тясмин, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Її станом неабияк занепокоєні жителі Сміли та сіл Хацьки, Степанки, Вергуни, Нечаївка, Думанці, Чубівка Черкаського району. Кажуть: рівень води в ній знизився до катастрофічних показників, зруйновані шлюзи та мости. В результаті падіння рівня води, в літню спеку горять торфяники, руйнується екосистема річки.

Відтак у ході наради фахівці зазначили, що доцільно почати з регулювання рівня води на шлюзі-регуляторі № 8 с. Бузуків Черкаського району. Також необхідно визначити пріоритетні канали для очистки з метою покращення притокових характеристик р. Тясмин – шляхом розчистки цих каналів та усунення повторного заболочення в межах Хацьківської та Вергунівської сільських рад. Про це йшлося під час проведеної наради в ОДА за участі представників управління водних ресурсів, екології, екоінспекції, сільських голів Черкаського, Чигиринського, Смілянського, Кам’янського районів та інших.

Фото mapio.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *