Найкращі годівниці визначили у Черкасах

 Учні загальноосвітніх та естетичних шкіл міста, вихованці дошкільних закладів, гуртків, студій, науково-технічних станцій, студенти вищих навчальних закладів, коледжів і професійно-технічних училищ, мешканці міста, що небайдужі до долі птахів  19 листопада взяли участь у проекті «Допомога пернатим. Годівнички для птахів», який проходив у парку «Перемоги». Про це розповідає прес-служба Черкаської міської ради.
Повідомляє “0472.ua”.

Близько двохсот робіт було представлено на суд журі, до складу якого увійшли: директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко, депутат міської ради Олексій Мельник, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Валентина Шепецька та завідувач відділу птахів Черкаського міського зоологічного парку Оксана Коваль.

Учасники мали виготовити годівнички для птахів з використанням міцних і вологостійких матеріалів, естетично привабливі, розмір та форма конструкції – довільна, з урахуванням різновидів птахів.

Журі оцінювало конкурсні роботи з урахуванням таких критеріїв:

цільове використання;

унікальність, застосування нових технологій;

охайність та старанність;

творчій підхід;

оригінальність.

Виходячи з цього визначали п’ять найкращих робіт в кожній категорії в таких номінаціях:

• Найяскравіша годівничка;

• Найкращий декор та оформлення;

• Креативний будиночок;

• Оригінальна ідея;

• Унікальність виготовлення та матеріали.

В якості учасника відвідав конкурс і міський голова Анатолій Бондаренко, який разом з доньками представив три годівнички.

Вручаючи дипломи міської ради за активну участь переможцям у номінаціях, Анатолій Васильович зауважив, що перемогу отримали всі діти, адже вони зробили добру справу, подбавши про птахів та виразив сподівання, що всі учасники і в подальшому приноситимуть корм для пернатих до своїх годівничок.

Більше 40 робіт було відзначено не лише дипломами, а й призами та подарунками від спонсорів заходу. Для найменших у парку провели розважально-ігрову програму, концертні номери продемонстрували вокальні студії міського Будинку культури ім. І. Кулика: «ДоМіСолька» та «Палітра талантів», а зігрітися мали змогу всі охочі гарячим чаєм.

Пернаті-1

Пернаті-2

Пернаті-3

Пернаті-4

Пернаті-5

Пернаті-6

Пернаті-7

Пернаті-8

Фото http://www.0472.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *